הצהרת נגישות

אנחנו מייחסים חשיבות רבה לאפשר לכל הגולשים ליהנות מהתכנים של אתר זה ולכן עשינו את כל המאמצים להנגיש את האתר גם עבור גולשים עם מוגבלות. על פי הנתונים של עמותת "נגישות ישראל", כ 20% מהגולשים מתקשים לגלוש באתרי אינטרנט כי הם סובלים ממוגבלות כזו או אחרת המקשה על חווית הגלישה כמו בעיות מוטוריות, ליקויים קוגניטיביים, קשיי ראייה שונים ועוד. כדי להקל על אוכלוסייה זו, הנגשנו את האתר כי לשפר את חוויית הגלישה ולהפוך אותו ליותר נח, ידידותי וקל לשימוש.
תו אתר נגיש

תו "אתר נגיש" תפקידו לתת חיווי לגולשים כי מדובר באתר נגיש ושנעשו בו כל המאמצים כדי לעזור ולהקל את חוויית הגלישה עבור אוכלוסיות עם קשיים. מטרת התו גם לתת את החיווי לגולשים כי מדובר באתר נגיש וגם לעלות את המודעות לטובת נושא הנגישות. תו "אתר נגיש" הוא יוזמה משותפת של עמותת הנגישות ואיגוד האינטרנט הישראלי.


אחראיות:

אתר זה עומד בתקן בדרגה AA. בהתאם ובכפוף להנחיות של נגישות לאינטרנט: http://www.w3c.org.il/guidelines/guidelines_WCAG_2.0.html

למרות כל המאמצים שעשינו לטובת הנגשת כל דפי האתר, חשוב לציין, כי עדיין יש תכנים שלא מונגשים. אנחנו בודקים ועושים כל מה שאפשר כדי למצוא פתרונות לטובת הנגשת כל התכנים והדפים באתר הקשורים לסעיפים שעדיין לא מונגשים:


קבצי PDF
הרשמה לרשימת התפוצה

מידרוג Update